Nasza wiedza. Twoja korzyść.

Dążymy do poprawy efektywności poprzez dostarczanie skutecznych rozwiązań opartych na innowacyjnych technologiach. Nasze zaangażowanie i projekty pokazują właściwą drogę do rozwoju biznesu. Sprawdź różnorodność oferowanych przez nas usług.

  • CAD Wirtualizacja
  • Backup
  • integracja Autodesk

AutoCAD Electrical

AutoCAD Electrical jest oprogramowaniem z rodziny AutoCAD przeznaczonym do tworzenia i modyfikowania projektów systemów sterowania.

Posiada pełną funkcjonalność programu AutoCAD oraz obszerny zestaw narzędzi służących do automatyzacji podstawowych zadań inżynierskich. Należą do nich przede wszystkim funkcjonalności ułatwiające tworzenie schematów (wstawianie drabinek, układów jedno lub wielofazowych), numerowanie przewodów i komponentów, automatyczne adresowanie krzyżowe cewka – styk oraz kontrola błędów w czasie rzeczywistym. Dodatkowo na dowolnym etapie pracy możliwe jest generowanie raportów projektu (zestawienia materiałowe, raporty połączeń) w postaci tabel lub zewnętrznych plików.

W znacznym stopniu ułatwia to i przyspiesza pracę, przyczyniając się jednocześnie do redukcji prawdopodobieństwa powstawania kosztownych błędów. Wszystkie wykorzystywane w projekcie rysunki są zarządzane za pomocą menadżera projektu, co pozwala zachować spójność dokumentacji projektowej. Program wyposażono w bibliotekę ponad 650 000 symboli i komponentów począwszy od najprostszych łączników a na sterownikach programowalnych kończąc. Symbole graficzne odnoszą się do kilku najpopularniejszych standardów m. in. IEC, JIC. Użytkownik ma możliwość korzystania nie tylko z biblioteki symboli elektrycznych, ale również z biblioteki elementów pneumatycznych, hydraulicznych oraz P&ID. Moduł wymiany danych pomiędzy programem AutoCAD Electrical a Autodesk Inventor ułatwia współpracę zespołów projektantów elektryków i mechaników przy tworzeniu cyfrowego prototypu.

AutoCAD Electrical dzięki zaimplementowanym narzędziom pozwala inżynierom bardziej koncentrować się na tworzeniu innowacyjnych projektów a mniej na przygotowaniu i kontrolowaniu dokumentacji projektowej.

Nowości i promocje

Kontakt z nami

  • Biuro Avrora Sp .z o. o.
  • ul. Łanowa 58, 80-777
    Gdańsk 80-309

    +48-502-322263
  • info@avrora.pl