AutoCAD Electrical

AutoCAD Electrical jest oprogramowaniem z rodziny AutoCAD przeznaczonym do tworzenia i modyfikowania projektów systemów sterowania.

AutoCAD Mechanical

AutoCAD Mechanical jest programem opartym na AutoCAD, stworzonym specjalnie z myślą o projektantach mechanikach. Program oferuje inteligentne narzędzia wspomagające wykonywanie projektów oraz tworzenie dokumentacji technicznej.

Autodesk Factory Design Suite

Pakiet Autodesk Factory Design Suite jest zintegrowanym rozwiązaniem do projektowania i optymalizacji układu funkcjonalnego fabryk, które umożliwia bardziej efektywne tworzenie układów w postaci modeli cyfrowych. Rozwiązanie wykorzystuje oprogramowanie AutoCAD i Autodesk Inventor oraz procesy zwiększające dokładność i wydajność projektowania, a także możliwości komunikacyjne.

AutoCAD Inventor LT Suite

AutoCAD Inventor LT Suite zawiera Autodesk Inventor LT oraz AutoCAD LT. Dzięki połączeniu tych dwóch produktów, pozwala w łatwy sposób rozpocząć pracę w środowisku 3D.

Autodesk Alias

Aplikacje z linii produktowej Autodesk Alias pozwalają projektantom na szybkie tworzenie i prezentowanie koncepcyjnych modeli produktów za pomocą szkiców, barwnych ilustracji malarskich, fotorealistycznych renderingów i animacji.

Autodesk Inventor

Autodesk Inventor, oferowany w wielu specjalizowanych pakietach rozwiązań, dostarcza wszechstronne i elastyczne zestawy narzędzi do parametrycznego projektowania mechanicznego w 3D i 2D, wykonywania symulacji dynamicznych i analiz wytrzymałościowych, projektowania okablowania i wiązek instalacji elektrycznych i modeli orurowania, elementów z tworzyw sztucznych wraz formami wtryskowymi i analizą wtrysku, konstrukcji z profili stalowych, rozwinięć konstrukcji blachowych, konstrukcji spawanych, wizualizacji a także do wymiany danych o projekcie.

Nowości i promocje

Kontakt z nami

  • Biuro Avrora Sp .z o. o.
  • ul. Łanowa 58, 80-777
    Gdańsk 80-309

    +48-502-322263
  • info@avrora.pl

Login