O Firmie

Firma Avrora Sp. z o.o. jest dostawcą oprogramowania i szkoleń w dziedzinie technologii informatycznych, a także usług w zakresie doradztwa biznesowego.

Avrora - młoda, prężnie rozwijająca się firma na rynku IT. Mamy bogate doświadczenie w realizacji złożonych projektów. Nasze kompetencje pozwalają godnie poradzić sobie z różnymi zadaniami: od wdrożenia kompleksowych rozwiązań IT  po wyszkolenia specjalistów wsparcia technicznego systemów informatycznych.

Nasz cel - nie tylko technologiczne rozwiązanie Państwa zadań, ale także stworzenie możliwości przełomu w rozwoju biznesu, nowych punktów wzrostu.

product

AVRORA DOSTARCZA OPROGRAMOWANIE OD RÓŻNYCH PRODUCENTÓW. TUTAJ ZNAJDZIESZ ROZWIĄZANIA DLA:

  • Dla dużych korporacji: Znamy dobrze potrzeby i specyfikacje Klientów dużych korporacji, gdzie technologie informacyjne są nieodłączne od biznesu i jakikolwiek błąd w IT jest absolutnie nie do przyjęcia. Zapewniamy najwyższy poziom niezawodności, elastyczności i możemy zaoferować najlepsze warunki.
  • Dla średnich i małych przedsiębiorstw: Klienci z tego segmentu chcą korzystać z poziomu technologii informacyjnej dla dużych korporacji, ale za rozsądną cenę. Możemy dostarczyć im tą możliwość.
  • Dla klientów państwowych: dla skutecznego działania władzy państwowej potrzebne są nowoczesne technologie, dlatego współpraca z instytucjami publicznymi - wielki zaszczyt dla nas. Bardzo dobrze wiemy, jak korzystać z rozwiązań IT w najbardziej skuteczny i wydajny sposób.
  • Dla organizacji szkolnictwa i non-profit: Skromne finansowanie lub specyficzne warunki budżetowania często utrudniają pełne wdrożenie nowoczesnych technologii. Znajomość indywidualnych warunków licencji i dostawy oprogramowania pozwalają nam pokonać te przeszkody.

DLACZEGO FIRMY POTRZEBUJĄ TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH LUB DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W IT?

  • Zależność biznesu od technologii Przede wszystkim zauważalne jest, że w obecnych warunkach znaczenie IT rośnie z roku na rok. Świat staje się coraz bardziej zaawansowany technologicznie. Z kolei biznes jest zależny od zastosowanej technologii. Płatności elektroniczne ? są normą od dawna. E-mail jest integralną częścią większości procesów biznesowych firmy. Strona internetowa to niezbędne narzędzie strategii firmy w Internecie oraz kluczowy mechanizm działu sprzedaży.
  • Ryzyko utraty danych systemu informacyjnego Jeśli biznes to żywy organizm, IT jest jego układem krążenia. W związku z powyższym, kiepski stan rzeczy w IT musi mieć wpływ na całe przedsiębiorstwo. Rezygnując z inwestowania w IT niezbędnych funduszy, firma świadomie zmniejsza swoją konkurencyjność, tym samym naraża się na poważne ryzyko. Analitycy prowadzą statystyki przedsiębiorstw, którzy z różnych powodów stracili dane systemów informacyjnych. Większości z tych firm nie udało się odzyskać swojej pozycji przez kolejnych 5 lat,zostali zmuszeni do opuszczenia rynku.
  • Dlaczego warto inwestować w rozwój infrastruktury IT? Bez dobrej infrastruktury, szybki rozwój przedsiębiorstwa będzie trudny,podobnie jak bez dróg i energii elektrycznej. Dlatego ważne jest, aby firma miała jasny plan rozwoju swojego systemu informatycznego. Ponadto, plan rozwoju systemu informatycznego powinien wyprzedźać plany rozwoju całej firmy. Wprowadzenie nowej technologii lub oprogramowania ,szkolenie pracowników i dostosowanie zespołu do nowych technologii wymaga czasu.